PLANET ICA-HM100W Wi-Fi Kamera IP H.264 Mega-Pixel

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

 

ICA-HM100W

PLANET ICA-HM100W to kamera internetowa wyposażona w wysokiej jakości czujnik CMOS 1.3M pikseli generującastrumień wideo w rozdzielczość 1280x1024 pikseli. Zintegrowana kompresja obrazu nowego standardu – H.264, pozwala na zmniejszenie rozmiaru strumienia wideo przy zachowaniu wysokiej jakości, co pozwala na łatwiejsze przesyłanie obrazów przez Internet.Wbudowany multi-profilowy kodek H.264, MPEG-4 oraz M-JPEG pozwala na jednoczesne przesyłanie strumieni wideo do wielu użytkowników

Opis Techniczny:
Kod Producenta ICA-HM100W
Interfejs RJ45 , WiFi
Obsługiwane protokoły TCP/IP, UDP, HTTP, SMTP, FTP, NTP, DNS, DDNS, DHCP, ARP, Bonjour, UPnP, RTSP, RTP, RTCP, PPPoE, 3GPP, ICMP
Typ sensora CMOS
Maks. rozdzielczość H.264 SXGA / VGA / QVGA / QQVGA
MPEG4 VGA / QVGA / QQVGA
M-JPEG SXGA / VGA / QVGA / QQVGA
Kompresja Video H.264 / MPEG-4 / M-JPEG
Kąt widzenia 44 Stopni
Funkcje Image Video Tak
Funkcja aparatu cyfrowego Tak
Mikrofon wbudowany Tak
Zarządzanie HTTP, Oprogramowanie
Dołączone oprogramowanie Tak na 16 kamer
Zasilanie 12V DC, 1A
Kolor Szary
Wymiary (wys x szer x gł) 88 x 30 x 105 mm
Informacje dodatkowe
 • Sensor CMOS 1.3Mpix
 • Obsługa 2-kierunkowego dźwięku po zainstalowaniu głośnika
 • 6 białych diod LED umożliwiających obserwację w nocy na odległość do 10m
 • Multi profilowy enkoder obsługujący kompresję H.264, MPEG-4 orazM-JPEG jednocześnie
 • Technologia 3GPP dla zastosowań mobilnych 3G
 • Obsługa Plug-N-Watch ułatwiająca instalację
 • Funkcja Store-to-NAS umożliwiająca zapisywanie plików bezpośrednio na serwerze plików
 • Łatwa konfiguracjapoprzez oprogramowanie bazujące na systemie Windows lub poprzez interfejs sieciowy
 • Obsługa DDNS, PPPoE oraz FTP upload zwiększa elastyczność urządzenia i możliwości sieci nadzoru
 • Detekcja ruchu: kamera potrafi monitorować ruch wokreślonym obszarze obserwacji
 • Zgodność ze standardem zasilania IEEE 802.3af PoE
 • Oprogramowanie Cam Viewer Plus
 • Zgodność ze standardem 802.11n WLAN
PLANET ICA-HM100W to kamera internetowa wyposażona w wysokiej jakości czujnik CMOS 1.3M pikseli generującastrumień wideo w rozdzielczość 1280x1024 pikseli. Zintegrowana kompresja obrazu nowego standardu – H.264, pozwala na zmniejszenie rozmiaru strumienia wideo przy zachowaniu wysokiej jakości, co pozwala na łatwiejsze przesyłanie obrazów przez Internet.Wbudowany multi-profilowy kodek H.264, MPEG-4 oraz M-JPEG pozwala na jednoczesne przesyłanie strumieni wideo do wielu użytkowników. Do kamery dostęp może mieć do 20 użytkowników jednocześnie - tak zaprojektowane urządzenie doskonale nadaje się dozastosowań w różnych środowiskach sieciowych.
ICA-HM100W umożliwia prowadzenie obserwacji w całkowitej ciemności. 6 białych diod LED umieszczonych wokół obiektywu zapewnia jasny i wyraźny obraz w nocy, a nowa technologia LED gwarantuje lepszyobraz i dłuższą żywotność podświetlenia. Kamera oferuje kolorowy obraz w dzień oraz kolorowy obraz otoczenia obserwowanego w całkowitej ciemności w odległości do 10 metrów od kamery.
Kamera obsługuje funkcję “Store-to-NAS” umożliwiającąbezpośredni zapis plików wideo na sieciowych serwerach magazynujących, co pozwala na oszczędzenie przestrzeni dyskowej na komputerze PC i umożliwia monitorowanie otoczenia przez 24 godziny na dobę. Urządzenie potrafi również przesyłać dźwięk w 2strony. Po dodaniu głośnika można zdalnie rozmawiać z osobą znajdującą się w miejscu zainstalowania kamery. Ponadto zgodność ze standardem IEEE 802.3af PoE pozwala na instalację ICA-HM100W w miejscach gdzie nie ma dostępu do gniazdek zasilania.
Dołączone profesjonalne oprogramowanie PLANET Cam Viewer Plus, jest aplikacją służącą do obsługi wielu kamer, umożliwiającą monitorowanie, nagrywanie oraz sterowanie zdarzeniami z wykorzystaniem ICA-HM100W. Dzięki temu umożliwia stworzenieefektywnego systemu zdalnego nadzoru szybko i łatwo Dzięki kamerze ICA-HM100W można stworzyć profesjonalny system nadzoru zabezpieczający życie i mienie.
www Link na stronę opisu technicznego